Legalni bukmacherzyPorady bukmacherskie

Czy na typowaniu freak fightów można zgarnąć duże pieniądze?

0
Czy na typowaniu freak fightów można zgarnąć duże pieniądze?

Twoje rezultaty dotyczące typowania np. piłki nożnej są dalekie od oczekiwanych? Dlatego właśnie chcesz zmienić dyscyplinę? A może szukać czegoś dodatkowego? Aktualnie niemałym zainteresowaniem cieszą się freak fighty. Gdzie można typować walki znanych osób ze świata mediów społecznościowych? Jak podejść do tego zagadnienia, by mieć realne szanse na dobre wyniki? Które gale z cyklu freak fight niedługo się odbędą?

Jakie firmy hazardowe oferują zakłady na freak fighty?

W tym momencie (jeśli chcesz obstawiać takie warianty) warto posiadać konta w dwóch firmach bukmacherskich. Jedną z nich jest Betclic, który na co dzień kooperuje z Fame MMA. Warto zaznaczyć, że dawniej ta federacja współpracowała z LV BET. Po pewnym czasie ta kooperacja została jednak zakończona. Inne firmy bukmacherskie chciały zaś wskoczyć na miejsce tego podmiotu hazardowego. Ostatecznie włodarze zdecydowali się na Betclic. Co ważne, możesz tam obstawiać nie tylko zakłady typu 12. Nie brakuje także kilkunastu opcji dodatkowych. Fajne jest to, że notowania są naprawdę wysokie. Jeśli zatem ktoś dobrze orientuje się w tym zagadnieniu, to może liczyć na dobre wyniki. Poza tym warto byłoby mieć konto w Fortunie. Ta firma bukmacherska z kolei oferuje zakłady (podstawowe oraz dodatkowe) na High League oraz Prime Show MMA.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jak obstawiać freak fighty?

Nie jest to łatwy kawałek „chleba”. W końcu na co dzień zawodnicy zajmują się zdecydowanie innymi „działkami” niż sport (w zdecydowanej większości). Jak zatem typować, by mieć szanse na takie wyniki, które będą dla Ciebie satysfakcjonujące? Warto na pewno sprawdzać staż treningowy. Jeśli ktoś chodzi na zajęcia np. od pół roku i zmierzy się z kompletnym amatorem, to ma o wiele większe szanse na zanotowanie wiktorii. Na poważnie zainteresowałeś się tym zagadnieniem? Nawet najlepszy bukmacher w Polsce (a dla wielu jest to Fortuna) ma w swojej ofercie wiele rozmaitych zakładów. Aby notować tutaj dobre wyniki, musisz także sprawdzać, jak idzie okres przygotowawczy. Jeśli obejdzie się bez kontuzji, to dana osoba ma oczywiście większe szanse na triumf. Szczególnie jak dany rywal tych urazów niestety nie uniknął. Spore znaczenie mają także gabaryty. Osoby większe i cięższe są w stanie np. łatwiej obalić swoich przeciwników i zdominować ich w parterze. Warto zatem dowiedzieć się, ile na co dzień ważą poszczególni fighterzy i czy musieli coś zbijać do danego pojedynku itd. Sprawdź także przed puszczaniem kuponów, w jakiej formule odbędzie się konkretna walka. Nie wszystkie są bowiem toczone w MMA.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jakie gale zbliżają się wielkimi krokami?

Już niedługo odbędzie się m.in. trzecia edycja Prime Show MMA. Freak fighterzy zawalczą 1 października 2022 roku. Gala odbędzie się zaś w Radomiu. W walce wieczoru Paulina Hornik zmierzy się z Martyną „Pysią” Zbirańską. Na horyzoncie kolejne gale. Chodzi o Fame MMA 16 oraz High League 5. Jeszcze w tym roku kalendarzowym powinna dojść do skutku gala Prime Show MMA 4. Co ciekawe, ma na niej wystąpić m.in. Popek.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

    Rejestracja konta w firmach bukmacherskich – czy to jest trudne?

    Previous article

    You may also like

    Comments

    Comments are closed.