Porady bukmacherskie

Czy warto jest obstawiać zakłady na piłkę w czasie pandemii?

0

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że typowanie zakładów na mecze piłkarskie jest sporo utrudnione, z racji tego że pandemia koronawirusa sprawiła, iż sporo spotkań zostało wręcz odwołanych. Jednakże czy warto jest wchodzić w świat obstawiania meczów piłkarskich w trakcie kwarantanny?

Czy warto jest obstawiać zakłady na piłkę w czasie pandemii?

Zawsze zaczynaj ostrożnie

Jeśli dopiero zamierzamy obstawić swój pierwszy zakład na piłkę, to powinniśmy skupić się na zakładach pojedynczych, ponieważ nawet doświadczeni typerzy, którzy regularnie wygrywają na zakładach bukmacherskich obstawiają wyłącznie kupony pojedyncze. A dlaczego? To proste – w porównaniu z innymi dostępnymi kuponami szanse na ogranie bukmachera są naprawdę wysokie – wynosi one od 33 do 50 procent. Należy mieć oczywiście na uwadze, że bardzo wiele zależy od tego, jakie zdarzenie zdecydujemy się obstawić. 

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Wykorzystaj swoje bonusy

Świetnym sposobem na to, aby zwiększyć swoją wygraną są freebety bukmacherskie ponieważ zazwyczaj, albo są one darmowe, albo też uaktywniają się po minimalnej wpłacie własnej (szczegóły danej promocji zawsze są uwzględnione w regulaminie, który powinniśmy przeczytać) – dzięki nim możemy spokojnie obstawiać zakłady na piłkę nożną, bądź inny rodzaj zakładów bukmacherskich – który na przykład wcześniej nie obstawialiśmy. Dzięki właśnie tej opcji, nawet jeśli trafi nam się porażka, to tak naprawdę nic nie stracimy, a tylko zyskamy doświadczenie.

Opracuj strategię obstawiania

Po tym, jak obstawimy swój pierwszy typ – planowanie kilku następnych typów przy piłce nożnej to podstawa, aby zwielokrotnić nasze wygrane. Na sam początek powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów.

Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu. Najważniejsze jest skupienie uwagi na piłce nożnej, oraz to, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

Jeśli tego nie zrobiłeś – sprawdź oferty bukmacherów

Prawie na pewno masz już swojego ulubionego bukmachera, jednakże założenie konta u innego, który może mieć potencjalnie lepszą ofertę na piłkę nożną nie powinno sprawić ci dużo kłopotu. Pamiętaj, że na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa o zakładach wzajemnych uległa nowelizacji. Na ten moment też nie mamy opcji gry w punktach stacjonarnych, z racji kwarantanny, dlatego też sprawdzenie oferty internetowej bukmacherów może być dobrym pomysłem, jeśli nudzimy się w domu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jakich rodzajów pokerzystów możemy się spodziewać przy stole?

  Previous article

  Jakie są sposoby na legalną grę w pokera przez internet?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.