Porady bukmacherskie

Czy z bukmacherem da się wygrać?

0

Niektórzy zastanawiają się czy z bukmacherem można wygrać jakieś pieniądze, czy jest to po prostu w praktyce niemożliwe. Wszystko zależne będzie oczywiście od podejścia samego gracza oraz od jego strategii typowania. Wiadomo, że ludzie bazują na wielu różnorodnych taktykach, jedne są bardziej skuteczne, inne zdecydowanie mniej.

wygrać z bukmacherem
Czy z bukmacherem można wygrać?

Ważne jest to, aby nie wpadać w ciąg grania, gdy dobra passa się skończy. Wtedy chęć odegrania się na firmie bukmacherskiej jest bardzo duża, ale nie myśli się racjonalnie i przegrywa się odłożone na jakieś ważne cele pieniądze. Takich sytuacji należy unikać. Najlepiej na dany miesiąc ułożyć sobie jakiś konkretny plan grania i go realizować.

Wytypowanie maksymalnej kwoty na granie

Przydatną opcją jest wytypowanie maksymalnej kwoty na granie. Po przekroczeniu takiej kwoty o graniu na zakładach bukmacherskich nie powinno być mowy. Warto skupić się też na mniejszych kuponach, a nie na tzw. taśmach. Wytypowanie kilkunastu spotkań na kuponie może co prawda przynieść większe ewentualne wygrane, ale rzadko kiedy takie kupony są trafiane.

Lepiej wybierać single lub też maksymalnie kilka zdarzeń sportowych za nieco wyższą stawkę. Wiele zależy tutaj jednak od tego, kto konkretnie jakimi możliwościami finansowymi dysponuje. Jedni do wydania na miesiąc mają na zakłady bukmacherskie kilkaset złotych, a inni zaledwie kilkadziesiąt. W związku z tym trzeba ustalić optymalną dla siebie strategię i się jej trzymać.

Obserwowanie prognoz bukmacherskich

Ciekawym krokiem będzie również obserwowanie prognoz bukmacherskich. To z takimi prognozami można u bukmacherów wygrywać najwięcej pieniędzy. Nie wszyscy mają przecież spore doświadczenie w stawianiu kuponów u bukmacherów. Inni mają go zdecydowanie więcej, dlatego czytanie rzetelnych analiz jest obecnie bardzo modne.

Warto śledzić też tzw. surebety, dlatego opłaca się założyć konta internetowe u wielu bukmacherów. Wtedy ma się szersze pole manewru i na pewno w końcu uda się wygrać jakieś dobre pieniądze, np. na naprawę auta lub małe wakacje. 

Jak poprawnie analizować mecze piłki nożnej?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.