Legalni bukmacherzy

Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

0

Marzeniem chyba każdego gracza, obstawiającego zakłady u bukmacherów jest regularne wygrywanie i powiększanie swojego kapitału kosztem firm bukmacherskich. Nie ulega wątpliwości, że z grania u bukmacherów można się utrzymać, a przynajmniej systematycznie powiększać kapitał przeznaczony na grę.

Czy z obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać?

Typowanie wyników zdarzeń sportowych nie jest łatwe

 Przypomina nieco grę na giełdowych parkietach. Aby osiągnąć sukces, typer, podobnie jak dobry inwestor giełdy, musi dysponować ogromną wiedzą, być osobą nieulegającą łatwo emocjom i mieć analityczny umysł. Kolejna ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Pomijając osoby, które traktują grę w zakłady sportowe hobbystycznie i z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, gracze zajmujący się obstawianiem w sposób profesjonalny to nieliczny odsetek. Jakie zatem warunki (oprócz odpowiednich cech charakteryzujących dobrego gracza zakładów bukmacherskich) powinien spełniać typer pragnący realnie zarabiać u bukmacherów? Możemy wymienić kilka podstawowych.

 Umiejętność racjonalnego zarządzania kapitałem przeznaczonym na zakłady.

Grając za dwa złote, kupony akumulowane o ogromnych kursach mamy znikome szanse na osiąganie regularnych wpływów. W zakładach sprawdza się poniekąd znane powiedzenie „pieniądz robi pieniądz”. Ogólnie wiadomo, że najlepsze efekty przynosi gra kuponów solo, czyli singli. Typując mecz o kursie 2.0 za 10000 złotych, w przypadku wygranej przyniesie nam około 10000 złotych zwrotu, co jest już poważnym dochodem.

Gra tego samego typu za 100 złotych również podwoi stawkę, ale nie będzie to zarobek, który zagwarantuje nam przeżycie do tzw. „pierwszego”. Oczywiście granie w miesiącu kilkunastu typów za wspomniane 100 złotych, przy wysokiej skuteczności również przyniesie nam spory dochód. Tak więc posiadanie odpowiedniego kapitału i umiejętność właściwego zarządzania pieniędzmi to jeden z kluczowych warunków dochodowej gry.

Dobór skutecznej strategii 

Kolejną, podstawową sprawą jest wybór odpowiedniej strategii. Jak wspomniano, najefektywniejsze jest obstawianie kuponów „solo” o kursie około 2.0, najlepiej dwudrogowych (na przykład liczba bramek w meczu piłkarskim). Większość profesjonalnych typerów gra swoje typy „płaską stawką” bazując na procentowej skuteczności swoich typów. Przykładowo, jeżeli trafiamy średnio 7 na 10 zdarzeń o kursie 2.0, to przy inwestycji 1000 złotych (100 złotych na typ) nasz dochód netto wyniesie około 700 złotych. Niezwykle rzadko stosuje się stawki progresywne. Jednak taka strategia przeznaczona jest wyłącznie dla bardzo doświadczonych typujących, gdyż skądinąd wiadomo z każdy rodzaj progresji może prowadzić do szybkiej utraty całego kapitału. Wiele osób zastanawia się również, dlaczego bukmacherskie aplikacje mobilne są aż tak popularne? Na to pytanie odpowiemy wam jednak w innym artykule, więc wróćmy do tematu.

Inna droga

Innym sposobem zarabiania na obstawianiu u bukmacherów jest gra tzw. płatnych typów, czyli inwestowanie pieniędzy w typy przygotowane przez firmy profesjonalnie zajmujące się doradztwem w tym zakresie. Należy tu zachować jednak szczególną ostrożność, gdyż w internecie mnóstwo jest nierzetelnych podmiotów działających na tym polu.

Podsumowując – czy z obstawiania można się utrzymać?

A więc, czy z  obstawiania zakładów bukmacherskich można się utrzymać? Być może. Należy jednak mieć świadomość, że nie jest to zadanie łatwe i wymaga spełnienia szeregu warunków.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Dlaczego większość osób obstawia piłkę nożną u bukmacherów?

  Previous article

  Firmy bukmacherskie ,,od środka” – czyli co bukmacher myśli o swoich typerach

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.