Legalni bukmacherzy

Dobór bukmachera – jak wybrać tego najlepszego?

0

Wybranie idealnego bukmachera może czasem graniczyć z cudem, ponieważ niestety, ale niekiedy nie da się dostać wszystkiego, co tylko byśmy chcieli – czasami trzeba pogodzić się z wadami, jednakże im więcej wiesz o tym, co wybrać i jak wybierać – tym lepiej dla ciebie, dlatego też dziś przedstawimy Ci, co musisz wiedzieć, aby dobrać odpowiedniego bukmachera dla siebie!

Dobór bukmachera – jak wybrać tego najlepszego?

Kwestia uniwersalna – legalność bukmachera to podstawa

No niestety, ale od tego trzeba zacząć. Państwo bardzo krótko trzyma cały rynek gier losowych, więc jeśli zdarzy ci się grać akurat u tego bukmachera, który nie ma uprawnień do oferowania zakładów bukmacherskich w naszym kraju, to masz niestety, ale przerąbane. Prawo przewiduje, że to w twoim interesie leży właśnie odprowadzanie podatku rzędu 12% od każdego zakładu jaki złożysz u bukmachera – w wypadku, kiedy grasz u legalnego bukmachera, to te sumy są automatycznie wpłacane w twoim imieniu przez bukmachera, jednakże w przypadku nielegalnych bukmacherów żaden podatek nie jest odprowadzany – i pamiętaj, to ciebie będzie fiskus ścigał, nie nielegalnego bukmachera – przecież on nie ma prawa oferować zakładów, to jakim cudem ty postawiłeś swój? Dlatego też, jeśli chcesz dobrać odpowiedniego bukmachera pod siebie – zacznij od przewertowania listy legalnych bukmacherów, która jest dostępna na witrynie Polskiego Ministerstwa Finansów.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

Dobierz bukmachera pod to, co będziesz obstawiać w przyszłości

Lubisz obstawiać piłkę nożną? No to w tym wypadku nie będziesz miał problemów ze znalezieniem bukmachera, który zaoferuje ci dobre kursy na zakłady akurat na ten sport. Schody jednak zaczynają się, gdy chcesz zacząć obstawiać sporty niszowe, takie jak na przykład wyścigi konne. Nie każdy bukmacher oferuje na nie zakłady, więc na przykład rejestrowanie się u bukmachera, który takowych nie posiada, jest raczej kiepskim pomysłem, nieprawdaż? Dlatego też, przed rejestracją u danego bukmachera zobacz, czy ma akurat ten sport, który ciebie właśnie interesuje.

Bonus bukmacherski

Otóż to – bonus bukmacherski to jedno z najczęściej podawanych kryteriów przez początkujących graczy jeśli chodzi o wybór bukmachera. Wiadomo, każdy chce otrzymać jak najlepszy bonus bukmacherski, ale tak naprawdę niewielu zdaje sobie sprawę z tego, żeby taki bonus wypłacić, to trzeba się trochę natrudzić. Najlepiej jest szukać tak zwanych ,,freebetów” czyli darmowych zakładów, jednakże przed wyborem bukmachera musimy również przeczytać regulamin takiej promocji, ponieważ tu może tkwić kilka haczyków, typu żeby wypłacić ten bonus, musisz obrócić tą sumą kilkukrotnie (czyli postawić przy pomocy tego bonusu kilka zakładów, a na dodatek je wygrać) bądź też postawić zakłady z taką a nie inną sumą. To dość zawiły temat, ponieważ często te regulaminy są pisane przez osoby biegłe w prawie, dlatego też warto jest czasem zapytać o to na forach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  4 Cechy, jakich nie powinieneś posiadać, jeśli chcesz typować zakłady na sport!

  Previous article

  Mecze na żywo – jak je oglądać za darmo?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.