Porady bukmacherskie

Jak najlepsi typerzy obstawiają e-sport?

0

Czasami tak jest, że chcemy zrobić coś nowego – coś zacząć, ale nie bardzo wiemy jak. No i zaczynamy wtedy szukać odpowiedzi. Niektórzy zadowalają się wypowiedzią z jednej strony, inni zaś starają się dowiedzieć jak najwięcej na temat tego co chcą robić. Ci drudzy będą mieli naturalnie większą ilość wiedzy – no ale bez doświadczenia też niewiele zdziałają. Dlatego też prezentujemy wam nasz nowy poradnik – jak obstawiać e-sport u bukmachera!

Jak najlepsi typerzy obstawiają e-sport?
Jak najlepsi typerzy obstawiają e-sport?

Co ma cierpliwość do obstawiania?

Chcemy wam opowiedzieć na początku pewną dość smutną historię, ale z radosnym zakończeniem. Gdzieś w Indiach, żyje sobie pewien pan (nie będziemy przytaczać tu jego imienia, wiecie RODO i te sprawy) który, aby dostać się do sąsiedniej wsi, potrzebował kilkunastu godzin. Co ważne, w sąsiedniej wsi znajdował się szpital. Pewnego dnia, jego żona zachorowała, i przez to że nie mógł dostać się szybko do szpitala, zmarła. Pan ten, przez następne 15 lat, sam przebijał się przez górę, aby skrócić drogę ze swojej wsi do sąsiedniej. I wiecie co? Udało mu się to. Z kilkunastu godzin, droga skróciła się do kilkunastu minut.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

A co ma ta analogia do bukmacherki?

Otóż to, że warto jest być cierpliwym, dążyć do celu małymi kroczkami, ponieważ tylko w ten sposób będziemy w stanie osiągnąć swój cel. Dlatego też obstawianie sum o wielkości połowy naszej wypłaty nie ma sensu jeśli nie będziemy wiedzieć co tak naprawdę robimy. Dlatego zaczęcie po mału, od niewielkich sum oprócz przyniesienia nam z radości z ewentualnej wygranej z dobrze wytypowanego wyniku meczowego – gdy nie uda nam się wytypować prawidłowego wyniku, przegrana nie będzie tak druzgocąca, i nie uderzy w nasz budżet z taką siłą. Pamiętajcie, powoli, ale zawsze do przodu.

Wybierz bukmachera!

Przede wszystkim musimy zdecydować się u którego bukmachera rozpoczniemy typować e-sport. Oczywiście, zaraz znajdą się ludzie – którzy mówią że nie powiedzieliśmy jeszcze nic o e-sporcie. No ale zaraz, przecież jakoś musimy was do tego przygotować, czyż nie? Nie zaczęlibyście biegać po boisku w samych majtkach prawda? No ale wróćmy do tematu. Na naszym rynku mamy ponad czternastu (na ten moment) legalnych bukmacherów, u których możemy obstawiać zakłady wzajemne.

Zadbaj o odpowiedni bonus na początek!

Bukmacherzy oferują w większości przypadków bonusy 100% od pierwszej wpłaty, lub coraz popularniejszy freebet bukmacherski, czyli darmowa suma pieniężna na pierwszy zakład (choć najczęściej haczyk tkwi tutaj w depozycie). Jeśli już przejrzymy oferty kilku topowych firm, jak chociażby STS czy Fortuna, to zapewne uda nam się znaleźć odpowiedni dla nas bonus, oczywiście czasami są również i takie, które są oferowane specjalne typy na e-sport. Oczywiście, warto jest spytać znajomych, może ktoś z nich już się zajmuje zagadnieniami obstawiania meczów, bądź poczytać o bukmacherach na stronach internetowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jak wygrywać na zakładach online częściej?

  Previous article

  Jakich błędów NIE popełniać, typując zakłady online?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.