Porady bukmacherskie

Jak ograć bukmachera?

0

Gdybyśmy znali dokładną odpowiedź na to pytanie, to byśmy jej wam nie zdradzili, ponieważ wtedy sami byśmy wykorzystali ten sposób, nieprawdaż? Tylko żartujemy, ale pamiętajcie o tym, że nie ma uniwersalnego sposobu na to, aby ograć bukmachera, i każdy kto sądzi inaczej się myli. Musimy pamiętać o tym że bukmacher to również człowiek, a jak to z ludźmi bywa potrafi on również uczyć się na swoich błędach, dlatego też jeśli ktoś pisze o jakimś ,,sposobie” na bukmachera, to na pewno był już on wykorzystany, ale mimo wszystko warto jest go przeczytać i wyciągnąć z tego jakąś lekcję bądź przydatny element do naszego stylu typowania, czyż nie?

Jak ograć bukmachera?

Skąd najlepiej jest czerpać wiedzę jeśli chcemy ograć bukmachera?

Do obstawiania zakładów bukmacherskich potrzeba odpowiednich i sprawdzonych źródeł wiedzy. Na szczęście, w dobie XXI wieku i ogólnego dostępu do Internetu nie ma z tym większego problemu. Dobrze, kończymy już to gadanie o niczym, chodzi nam tu mniej więcej o fora o tematyce bukmacherki, bądź też poradniki bukmacherskie, lecz jak wspominaliśmy już wyżej, lepiej jest nie brać sobie ,,do serca” wszystkiego co w nich piszą, a wykorzystać jedynie kawałki wiedzy które na pewno nam się przydadzą w drodze naszego typowania.

Jeśli jednak chcemy zacząć wygrywać zakłady pod rząd, warto skupić się na obstawianiu zakładów tylko na jeden sport. Kilka przykładów zakładów które możemy wybrać to na przykład awans, czyli który z naszych faworytów (na przykład w piłce nożnej) awansuje do dalszej fazy rozgrywek.

Specjalizacja w określonych typach zakładów ułatwi nam również analizę innych typów na resztę dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie spotkań lub co najmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników. Staraj się śledzić strony sportowe zajmujące się statystykami meczów jak:  Livescore czy też serwisy porównujące wynik zespołów na przestrzeni czasowej, liczby wygranych, przegranych oraz ich częstotliwość. To pomoże wam na pewno w typowaniu na przyszłość.

Znajdź swojego bukmachera!

Wiele firm bukmacherskich oferuje świetne bonusy na start, więc jest to dosyć ważne, kiedy zaczynamy obstawiać aby wybrać odpowiedniego dla nas bukmachera, ponieważ lepiej jest grać za pieniądze bukmachera, niż za swoje, jest to ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Nie obstawiaj meczów o których wiesz za mało. Nie typuj zbyt dużej ilości zakładów, ponieważ łatwo wtedy się pogubić i nie trudno wtedy przestać trzymać przysłowiowej ,,ręki na pulsie”.

Sprawdzaj aktualne promocje bukmacherskie, zawsze można wtedy wygrać więcej lub obstawić mecz bez konsekwencji, czyli utraty przez nas naszych pieniędzy. Pamiętaj o tym, aby korzystać ze swojej ,,makówki” jak najwięcej, dzięki temu nie stracisz pieniędzy, lub może i nawet w końcu uda ci się wreszcie ograć bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Firmy bukmacherskie ,,od środka” – czyli co bukmacher myśli o swoich typerach

  Previous article

  Jak nowy gracz powinien obstawiać zakłady bukmacherskie? – Poradnik

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.