Porady bukmacherskie

Jak poprawnie analizować mecze piłki nożnej?

0

Piłka nożna to w naszym kraju najbardziej popularna dyscyplina sportowa. Interesujecie się nią? Warto wiedzieć, że możecie nie tylko oglądać mecze, ale także na tym zarabiać. Pamiętajcie, że na rynku są bowiem legalnie działające firmy bukmacherskie, które uzyskały licencje od Ministerstwa Finansów. To sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Co brać pod uwagę w trakcie analizowania meczów piłki nożnej? Jakie czynniki muszą być uwzględnione, aby Wasze szanse na wygrane były możliwie jak największe?

analizy bukmacherskie
Jak poprawnie analizować zakłady z piłki nożnej?

Obecna forma

Najgorszym możliwym ruchem z Waszej strony byłoby to, gdybyście typowali na „chybił trafił”. Oczywiście, w zakładach bukmacherskich szczęście na pewno się przydaje. Druga strona medalu jest jednak taka, że to nie Duży Lotek itp. Każdy mecz powinien być zatem starannie przeanalizowany. Dzięki temu Wasze szanse na zwycięstwo będą po prostu o wiele większe.

Między innymi ważne jest to, aby wziąć pod uwagę obecną formę obu drużyn. W związku z tym warto zajrzeć po prostu do tabeli. Trzeba zobaczyć, jak konkretne zespoły radzą sobie na przestrzeni całego sezonu, ale nie tylko. Zwracajcie uwagę również tylko na kilka ostatnich wyników. Eksperci podkreślają, żeby uwzględniać 5-6 spotkań.

„Analiza jest bardzo ważna jeśli gra się na poważnie w zakładach bukmacherskich, jeśli nie analizujesz meczów to przegrywasz. Nawet jeśli masz w życiu szczęście to i tak wygrasz mniej niż gdybyś poświęcił swój czas na porządną analizę bukmacherską.” – typer z forum betonline.net.pl

Na tej podstawie można wysunąć wiele wniosków. Łatwo dowiecie się, która drużyna jest na fali, ponieważ na przykład w pięciu poprzednich meczach zanotowała cztery zwycięstwa i tylko jeden remis. Zauważycie również, które ekipy po prostu wpadły w dołek, gdyż nie mogą wygrać potyczki od kilku tygodni itp.

Skuteczność w roli gospodarza lub gościa

Analizowana przez Was drużyna jest wyżej w ligowej tabeli? Dodatkowo ma lepszą formę na przestrzeni ostatnich tygodni? Trzeba też zwrócić uwagę na to, jak konkretny zespół radzi sobie w swojej roli. Chcecie zagrać na gości? Nie ma sprawy – musicie jednak zweryfikować, czy ta ekipa jest skuteczna w spotkaniach wyjazdowych.

Są bowiem drużyny, które zdecydowaną większość swoich punktów zdobywają na swoim terenie. Mecz wyjazdowy to konieczność podróży, gra na obcym terenie itp. Nie da się ukryć, że sędzia też raczej sprzyja gospodarzom – ze względu na presję wywieraną przez trybuny. Musicie też zobaczyć, czy konkretny zespół potrafi grać w spotkaniach wyjazdowych. Rzecz jasna działa to analogicznie w drugą stronę.

Analizy z piłki nożnej są najłatwiejsze i zaraz najważniejsze z punktu widzenia typera w zakładach sportowych.

Arystoteles.

Trzeba zatem sprawdzić, jak rywale spisują się na swoim boisku. Jeśli na przykład są niżej w tabeli, ale u siebie praktycznie nie przegrywają, to musicie zastanowić się, czy taki typ rzeczywiście będzie miał rację bytu. Oczywiście, dużo tutaj zależy również od kursów. Wydajcie pieniądze na konkretne zakłady tylko wtedy, kiedy będzie Wam się to po prostu opłacało – biorąc pod uwagę rozmaite czynniki.

Kto nie zagra w meczu?

Dużo osób zapomina o tym aspekcie. Analizując mecze piłkarskie trzeba również sprawdzić, czy na przykład najlepszy strzelec nie jest kontuzjowany lub czy nie musi pauzować za kartki itp.

Nie da się ukryć, że absencja takiego zawodnika może mieć bowiem duży wpływ na końcowy rezultat. Warto zatem sprawdzać takie informacje – biorąc pod uwagę obie drużyny.

Czy z bukmacherem da się wygrać?

Previous article

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w piłce nożnej

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.