Porady bukmacherskie

Jak radzić sobie lepiej na zakładach bukmacherskich?

0

Naturalnie każdy chciałby, aby jego zakłady były raz za razem wygrane, jednakże z drugiej strony warto jest pamiętać o tym, że nie zawsze tak się da – w końcu zakłady bukmacherskie mają w sobie element losowości – jednakże jak wygrywać zakłady bukmacherskie częściej? O tym już za chwilę!

Jak radzić sobie lepiej na zakładach bukmacherskich?

Własne schematy gry

Niestety, ale aby radzić sobie lepiej na zakładach bukmacherskich, musisz się trochę wysilić. W takim przypadku będziesz potrzebować trochę czasu i cierpliwości, ponieważ musisz śledzić każdy rodzaj sportu który cię interesuje (np. rugby) oferowany przez bukmachera do wyboru. Następnie musisz spojrzeć na kursy podane przez buka w zakładzie i wybrać swój wynik. I pamiętaj, aby postawić zakład, a nie zakład – w przeciwnym razie stracisz dużo pieniędzy. Następnie wystarczy poczekać, aż wszystkie zakłady zostaną zrealizowane, a następnie sprawdzić wyniki. Jeśli wybrałeś jakąś poprawną metodę – świetnie, powtórz ją teraz, aż zrozumiesz, które zakłady są zdecydowanie warte obstawiania, a które nie są warte uwagi. Niestety, tutaj przydadzą się analityczne myślenie i umiejętności matematyczne. Przecież nikt nie powiedział, że będzie łatwo, dlatego też zwracaj uwagę na to, co typujesz.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

Zdobywaj wiedzę o zakładach

Naturalnie istnieją gracze, którzy głównie czytają ekspertyzy, śledzą całą branżę i zwracają baczną uwagę na transmisje swoich ulubionych meczów sportowych. Dopóki gracz to robi, prawie każda strategia obstawiania zakładów może być dobra. Zakłady możemy obstawiać w taki czy inny sposób, ale chociaż samo obstawianie może nie być łatwe, to warto otworzyć kilka kont u różnych bukmacherów. Najlepiej jest mieć kilka profili u najlepszych bukmacherów, aby móc porównać kursy i wybrać tylko te, które najbardziej Ci odpowiadają – jeśli czujesz, że masz szansę na wygraną, zawsze możesz postawić zakład!

Zwracaj uwagę na nowe bonusy bukmacherskie

Nie da się ukryć, że musisz zwracać uwagę na nowe bonusy bukmacherskie, ponieważ wtedy zdecydowanie łatwiej będzie ci wygrać – pamiętaj jednak o tym, aby wybierać tylko te, które mają w regulaminie zawarte normalne reguły, a nie na przykład że musisz obrócić bonusem kilkanaście razy, aby go wypłacić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie graj u nielegalnych bukmacherów!

To może być dość niecodzienny temat, ale najlepiej, jeśli go znasz. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów będzie wiązało się z ogromnymi grzywnami, nie wspominając o zwrocie wygranych do państwowych organów podatkowych. Przecież gdy podatki znika w tajemniczym otoczeniu, nasz ukochany kraj nie bardzo to lubi, a właściwie, w porównaniu z tymi „zwykłymi” przestępstwami, traktowanie przestępstw podatkowych jest znacznie surowsze. Dlatego też zdecydowanie lepiej będzie, kiedy sprawdzisz przed obstawianiem, czy ten bukmacher aby na pewno jest legalny, oraz czy warto jest u niego obstawiać zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Poradnik bukmacherski – jak grać?

  Previous article

  Gra u bukmachera online – czy warto?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.