Porady bukmacherskie

Jak wygrywać na zakładach online częściej?

0

Regularne wygrywanie u bukmachera nigdy nie było i nie będzie łatwe. Reklamy zdają się mówić nam jednak inaczej, jednakże w większości są to bujdy na resorach. Nikt nam nie da nic za darmo, dlatego też, aby wygrywać na zakładach, musimy odpowiednio się do tego przygotować.

Jak wygrywać na zakładach online częściej?

Odpowiednia taktyka obstawiania

Posiadanie własnej, unikalnej taktyki obstawiania zakładów jest bardzo ważne, ponieważ nie możemy wpadać w stagnację typerską, z racji tego że bukmacher również będzie się adaptował do nowych typów. Tak naprawdę – każdy ,,sposób na ogranie bukmachera” – zadziała tylko raz bo naturalnie bukmacher nie popełni tego samego błędu drugi raz – prawda?

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

Równowaga w typowaniu

Obstawianie zakładów i regularne wygrywanie u bukmachera niekoniecznie zawsze ze sobą idą w parze. Wszystko w życiu powinno być perfekcyjnie zbalansowane – niestety jednak nie żyjemy w świecie idealnym, dlatego też rzadko taki ,,balans” występuje. Ale do rzeczy, na początku powiemy o tym, że aby regularnie wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny, którą chcemy obstawiać. Jeśli jednak tej wiedzy na temat dyscypliny, którym chcemy nie mamy, to dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych spotkań sportowych – początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników).  Następnym krokiem, zaraz po wiedzy jest obstawianie tak zwanych ,,pewniaków”.

Oczywiście nie jest dobrym pomysłem typować je cały czas – chodzi tu o to żeby raz do dwóch je obstawić – po to aby lepiej zaznajomić się z typowaniem w nowej dyscyplinie sportowej. Później możemy przejść natomiast do obstawiania regularnych zakładów bukmacherskich, pamiętajmy jednak o tym, aby obstawiać na początek niewielkie sumy, z racji tego że lepiej jest na starcie mało wygrać, niż obstawić dużo i przegrać wiele. A nikt chyba nie chce oglądać poradników ,,jak przetrwać do końca miesiąca za 50zł’’ – prawda?

Zakłady specjalne

Alternatywą na zakłady sportowe u bukmachera są zakłady specjalne. Mają one taki plus, że nie wymagają doświadczenia i wiedzy w sporcie aby wygrywać. Przykładem co możemy obstawiać jest na przykład która partia wygra następne wybory – która firma jako pierwsza wyląduje na marsie etc. – żadnych limitów na ten rodzaj zakładów nie ma, jedynym ograniczeniem jest tutaj tak naprawdę nasza zasobność portfela oraz kreatywność firmy bukmacherskiej. Minusem jednakże jest tutaj na pewno, że takie zakłady pojawiają się okazyjnie – nie są one dostępne ,,codziennie” – dlatego też musimy czasami uzbroić się w cierpliwość.

Korzystanie z bonusów bukmacherskich

Nawet doświadczeni typerzy są w stanie często załapać się na bonusy bukmacherskie, które mogą sprawić, że wygrana takiego typera będzie podwojona, bądź też w razie przegranej nie straci on swoich środków, a po prostu wrócą one na jego konto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  E-sport – poradnik dla nowicjuszy

  Previous article

  Jak najlepsi typerzy obstawiają e-sport?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.