Legalni bukmacherzy

Jak zacząć typować zakłady online

0

Granie na zakładach bukmacherskich może być dla wielu osób wyzwaniem. W szczególności kiedy nie wiemy nawet – od czego zacząć. No ale po to my tu właśnie jesteśmy, aby wam pomóc w typowaniu.

Jak zacząć typować zakłady online

Zanim zaczniesz

Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich mają doświadczenie sportowe, które jest niezbędne do tego aby pomóc im prawidłowo typować wyniki. A na przykład taki, że dajmy na to mamy spotkanie dwóch drużyn w piłce nożnej. Jedna drużyna (dajmy na to ta słabsza) przez pierwszą połowę rozgrywki gra normalnie, ale w drugiej już zmienia swoją taktykę, stosuje zwody, pułapki offside’owe i dzięki temu ogrywa swojego rywala. Nowy gracz zakładów bukmacherskich jest w tym momencie oczywiście w szoku, ponieważ postawił na statystycznie ,,lepszą” drużynę. Jeśli chodzi zaś o naszego doświadczonego typera, przewidział to, ponieważ posiada doświadczenie sportowe w tej dziedzinie – dlatego też wiedza o danym sporcie jest kluczowe w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

Darmowe bonusy bukmacherskie – korzystaj z rozwagą

Bonusy bukmacherskie oraz promocjemają nas zachęcać do tego, abyśmy obstawiali. ,,No logiczne” – powiecie. Ale nie przewidzieliście tego aspektu, że każdy bukmacher zapisuje ,,drobnym druczkiem” – warunki przy jakich możemy korzystać z takowych bonusów. Sztaplowym numerem jest tutaj na pewno ,,promocje i bonusy nie łączą się” – więc musimy pamiętać o tym, żeby nie brać pod uwagę kilku bonusów na raz oraz wybrać tylko te najlepsze.

Doświadczenie sportowe

Odpowiednie doświadczenie to klucz do tego, aby wygrywać z bukmacherem na zakładach bukmacherskich, ponieważ bez tego nie będziemy w stanie trafnie wytypować odpowiednich wyników na daną dyscyplinę sportową. Najlepszym sposobem na to, aby zdobyć takowe doświadczenie, jest uprawianie danej dyscypliny sportowej, ale wiadomo że nie każdy ma ,,ochotę” – dlatego też oglądanie wybranych sportów może okazać się dla nas odpowiednie do trafnego typowania zakładów bukmacherskich.

Obstawiaj zakłady pojedyncze!

Obstawianie zakładów ,,solo” to najlepsze, co może zrobić każdy początkujący typer, z racji tego iż szansa na wygranie takowych zakładów jest praktycznie największa, z tego powodu że prawdopodobieństwo wygranej to (w zależności od rodzajów kuponów bukmacherskich) od 33% aż do 50%, więc mamy szansę jeden na trzy, bądź jedną na dwie na to, że nasz typ będzie udany. Jeśli chodzi o zakłady akumulowane, to wiadomo iż wygrana będzie większa, lecz szansa na to, iż wygramy na tych zakładach jest jak wygranie przysłowiowej ,,dychy” w totolotku.

Korzystaj z for bukmacherskich o odpowiedniej renomie!

Fora bukmacherskie to świetny sposób na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o interesujących nas zakładach na sport, bądź też o naszych ulubionych drużynach, ponieważ na takich forach czasami ,,przesiadują” osoby związane ściśle z danym sportem, przez co czasem można dowiedzieć się całkiem interesujących rzeczy odnośnie danego sportu, które mogą zmienić nasz ,,światopogląd” przez co nasz typ może dramatycznie się zmienić. Jednakże jeśli chodzi o fora bukmacherskie, to powinniśmy również uważać na osoby, które nie mają co do nas najlepszych zamiarów, z racji tego że nigdy na takich forach nie brakuje naciągaczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Najlepsze sposoby na typy sportowe online

  Previous article

  Top 5 porad odnośnie bukmacherki – Numer 2 cię zaskoczy!

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.