Porady bukmacherskie

Jakich błędów NIE popełniać, typując zakłady online?

0

Istnieje wiele poradników na internecie uczących nas jak obstawiać zakłady bukmacherskie, niestety też, wiele osób zapomina o tym, że każdy również popełnia błędy, dlatego też, dzisiejszy artykuł wam pomoże w korekcji tych błędów!

Jakich błędów NIE popełniać, typując zakłady online?

Za bardzo przejmujesz się przegraną

Jednym z najbardziej popularnych mitów o zakładach bukmacherskich jest ten, że dobrzy gracze nie przegrywają. To nieprawda, dobrzy gracze po prostu przegrywają rzadziej, niż udaje im się wygrać. A jeżeli już im się zdarzy przegrać, używają ‘’stawkowania”, aby mieć pewność, że nie stracą wszystkich swoich środków.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

Kolejnym błędem typerów jest awersja do strat, polega mniej więcej na tym, że wolimy uniknąć potencjalnej przegranej niż mieć szansę na wygraną. Obecność takich czynników jak szczęścia czy losowości w zakładach sportowych oznacza, że nawet wyszukane modele statystyczne mogą się czasem pomylić. Myślenie, że za wszelką cenę powinniśmy unikać przegranych jest jednym z błędnych przekonań, których na pewno powinniśmy unikać.

Gracze mają do wyboru bardzo wielu bukmacherów oferujących zakłady bukmacherskie. Tak jak w każdej innym rynku, do zakładów bukmacherskich są również różne podejścia i każda z firm będzie twierdzić (ponieważ każdy uważa się za najlepszego), że to ona ma to najlepsze. Sprawdzenie dostępnych opcji pozwoli nam zauważyć, że niektórzy bukmacherzy oferują o wiele więcej od innych firm.

Zły dobór bukmachera

Prawie każda firma bukmacherska rozdaje darmowe zakłady i bonusy, które wydają się być dla nas bardzo atrakcyjne. Wielu z nas nie zdaje sobie jednak sprawy, że aby oferować tego typu promocje, bukmacherzy muszą jakoś rekompensować sobie te straty gdzie indziej, co wiąże się z tym, że podwyższają swoje marże co ma bezpośredni wpływ na kursy, po których możemy obstawiać.

Jeśli nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera cieszącego (oczywiście ironicznie) złą reputacją, ale oferującego sporo promocji i bonusów, istnieje duża szansa że straci swoje środki a nawet pogrąży się w długach.

O ile tego typu bukmacherzy przyciągają nowych klientów za pomocą drogiego marketingu i fałszywych obietnic, równocześnie nie dają oni szansy graczom na zwycięstwo. Jeżeli taki gracz osiąga systematycznie zyski grając u takiego nieuczciwego bukmachera, prawdopodobnie wkrótce limity wypłat i wpłat zostaną mocno ograniczone lub jego konto może zostać zablokowane.

Wybór danego bukmachera tylko dlatego, że oferuje on jakiegoś rodzaju promocję jest błędem, na który nie stać większości graczy – zwłaszcza, jeżeli inni bukmacherzy oferują lepsze kursy i nie ograniczają w żaden sposób ich wpłat i wypłat.

Błędy, które często popełniają początkujący

Wielu graczy rozpoczynających przygodę z zakładami bukmacherskimi jest zaślepionych wizją szybkiego zarobku. Marzenia o wielkich wygranych wydają się realne i możliwe do urzeczywistnienia, ale początkujący gracze niestety nie są świadomi tego, że rachunek prawdopodobieństwa jest podobny do przysłowiowego trafienia 10 w ,,totolotka’’. Oczywiście zawsze znajdzie się osoba która zna kogoś kto podobno trafił bardzo wysoki kurs, ale pokładanie nadziei w tym, że nam też się to uda, bardzo szybko prowadzi do utraty kolejnych pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jak najlepsi typerzy obstawiają e-sport?

  Previous article

  Najlepsze sposoby na typy sportowe online

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.