Legalni bukmacherzy

Jakie kursy wybierać z oferty?

0

Bardzo zależy Wam, żeby w końcu systematycznie wygrywać pieniądze w legalnie działających bukmacherach na terenie Polski? Takich firm hazardowych nie brakuje. To oznacza, że jest sporo możliwości, aby pomnażać własne oszczędności. Z drugiej strony statystyki pokazują, że większość osób jednak przegrywa. Brakuje im wiedzy, doświadczenia oraz konsekwencji w działaniu. Często też problemem jest wybieranie z oferty nieodpowiednich kursów. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony taktyce, która opiera się na graniu singli. Jakie kursy – zakładając ten styl gry – nie są do końca dobrym wyborem?

kursy bukmacherskie
Jakie kursy bukmacherskie wybierać z oferty?

Dlaczego niskie kursy nie są opłacalne?

Generalnie zasada jest taka, że im mniejszy kurs, tym większe szanse na wygraną. Często na przykład na Barcelonę, Bayern Monachium itp. w meczach domowych są kursy rzędu 1.10 – 1.15. Zazwyczaj te ekipy spokojnie pokonują swoich rywali. Czy jednak warto coś takiego grać? Jeśli skupiacie się na singlach, to nie ma to żadnej racji bytu! Od ewentualnej wygranej należy jeszcze odjąć podatek. Koniec końców może okazać się tak, że otrzymacie mniej pieniędzy… niż na początku postawiliście.

Takie niskie kursy (ewentualnie) mogą być w orbicie Waszych zainteresowań, aby po prostu podbić ewentualną wybraną. Zazwyczaj jednak należy je omijać szerokim łukiem. Macie rację, jest duża szansa, aby na nich wygrywać. Nie podnoszą one jednak znacząco wygranej – szczególnie przy stosunkowo niewielkich stawkach. Oprócz tego zawsze jest też ryzyko wystąpienia niespodzianki.

Na internecie często krążą kupony AKO, gdzie weszło wszystko właśnie oprócz najniższego kursu. Generalnie powinno się grać jak najmniej meczów na kuponie. Profesjonaliści często skupiają się na singlach, ewentualnie grają 2-3 zdarzenia. Niskie kursy nie są jednak zbytnio opłacalne i warto zastanowić się przed umieszczeniem ich na swoich kuponach.

Nie wolno przeszarżować w drugą stronę

Każdy chce wygrywać możliwie jak najwięcej pieniędzy. Niektórzy typują zatem bardzo wysokie kursy. Liczą na niespodzianki. Jeśli jednak będziecie grać zakłady typu, że Barcelona przegra mecz na swoim stadionie itp. to musicie liczyć się, że praktycznie to Wy zawsze przegracie.

Wysokie kursy nie są wystawiane bez powodu. Bukmacherzy to nie żadna instytucja charytatywna. Oni także chcą wygrywać pieniądze. Jeśli kurs jest bardzo wysoki, to znaczy, że szansa na jego wejście jest analogicznie bardzo niewielka.

Warto zatem znaleźć tak zwany złoty środek. Bardzo niskie kursy naszym zdaniem nie są zbytnio opłacalne. Tak samo, jak bardzo wysokie kursy, gdzie nie ma praktycznie żadnych czynników, które mogłyby przemawiać za tym, że konkretna niespodzianka rzeczywiście może nastąpić.

Co zatem grać? Ważna jest dokładna analiza

Na pewno warto omijać skrajnie niskie i wysokie kursy. Najlepiej skupić się na przedziale środkowym i szukać tak zwanych valuebetów. Potrzebna jest do tego dokładna analiza bukmacherska. Na jej podstawie możecie ocenić, czy dany kurs jest rzeczywiście opłacalny.

Bukmacherzy także czasami się mylą i wystawiają zbyt wysokie kursy. Profesjonaliści często to wykorzystują. Chcecie do nich dołączyć? W takim razie warto sumienie analizować dostępne spotkania i wybierać takie zakłady, gdzie szansa na wygraną jest stosunkowo najwyższa.

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w piłce nożnej

Previous article

Jak dużo pieniędzy przeznaczyć na grę?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.