Porady bukmacherskie

Jakie sumy można wygrać na typowaniu e-sportu?

0

Nowi gracze typerzy marzą o ogromnych pieniądzach, które potencjalnie może wygrać na typowaniu meczy e-sportowych bądź innych wydarzeń związanych z e-sportem. Ale czy rzeczywiście jesteśmy w stanie wygrywać ogromne pieniądze na typowaniu e-sportu?

Jakie sumy można wygrać na typowaniu e-sportu?

Przewaga bukmachera

Decydując się na typowanie e-sportu u bukmacherów, warto wiedzieć jaką przewagę ma nad nami bukmacher i jakie ryzyko przez to podejmujemy. Kursy u bukmacherów nie są wzięte z kosmosu. Ustalone są one na podstawie marży. Ważne jest to, aby nie wybierać bukmacherów z wysoką marżą i poświęcić kilka chwil na znalezienie bukmachera z jak najniższą marżą. Grając u bukmachera, który działa u nas legalnie, musimy liczyć się z tym, że musimy zapłacić podatek. Wynosi on 12% od wniesionej stawki.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują swoim użytkownikom zupełnie zgodną z prawem grę bez podatku. Wygląda to mniej więcej w taki sposób, że po spełnieniu konkretnych warunków, dostajemy 12% w formie dodatku, tak aby w ogóle nie odczuć podatku na rzecz państwa. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie i to nie tylko dla początkujących.

bonus sts bez depozytu
bonus sts bez depozytu

Wygrywanie u bukmachera

Przeciwnicy obstawiania często mówią, że e-sport u polskich bukmacherów to jedno wielkie oszustwo. Uważają, iż na typowaniu nie da się wygrywać, a każdego, kto sądzi inaczej, traktują jak wariata. Jesteśmy dalecy od stwierdzenia, że gra u bukmachera jest łatwa, podobnie jak wygrywanie. Nie ma jednak wątpliwości, iż zarabianie na e-sporcie jest możliwe. Aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić niezależne fora bukmacherskie.

Co wpływa na wysokość wygranej na zakładach na e-sport?

O ile bukmacher nie ustalił odgórnego limitu na wygraną np. dla nowych graczy, wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych. Zakłady akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 104,919. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując 3 zł przy kursie 104,919.

Wysokość ogólnej wygranej jest jednak uzależniona od wielu zmiennych. Nikt nie liczy na szczęśliwe, jednorazowe typy. Mając zamiar prowadzić dłuższą działalność z bukmacherem, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki.

Podsumowując – zarobek na e-sporcie

Jeśli jesteśmy zainteresowani zakładami bukmacherskimi na poważnie, musimy pamiętać o tym aby typować rozważnie, mieć emocje na wodzy i trzymać się swojej strategii. Przy założeniu obstawiania coraz wyższych stawek, istnieje możliwość zarobku. Wysokość stawki odpowiada za całkowity obrót, dlatego tak naprawdę ilość zarobionych pieniędzy zależy w większości od naszych umiejętności, szczęścia oraz wiedzy na temat danej dziedziny, w której typujemy zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jakie są sposoby na legalną grę w pokera przez internet?

  Previous article

  Czy warto jest obstawiać zakłady przy pomocy pewniaków?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.