Porady bukmacherskie

Najpopularniejsze zakłady bukmacherskie w piłce nożnej

0

Często rozmyślacie nad tym, co trzeba zrobić, aby wreszcie zacząć wygrywać u bukmachera? Jedną z najważniejszych zasad jest po prostu skupienie się na jednej dyscyplinie. Najbardziej interesuje Was piłka nożna? W takim razie grajcie zakłady w ramach tego sportu. Specjaliści „od wszystkiego”, to tak naprawdę… specjaliści od niczego. Statystyki pokazują, że piłka nożna jest zdecydowanie najbardziej popularna. Jakie zakłady są najczęściej grane przez zawodników? Co przynosi największe profity?

oferta zakładów
Jakie zakłady są najbardziej popularne?

Zwycięzca meczu

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na przykład spróbować rozstrzygnąć, która drużyna wygra dane spotkanie. W piłce nożnej mamy trzy możliwe rezultaty. Jest to wygrana gospodarzy, remis lub wygrana gości. Warto zwracać szczególną uwagę na spotkania pucharowe.

Jeśli bowiem Wasza drużyna wygra po dogrywce, a Wy obstawiliście remis, to niestety stracicie pieniądze. Wszystko dlatego, że zwycięzca meczu jest typowany biorąc pod uwagę 90 minut. Są oczywiście osobne zakłady, gdzie można uwzględnić także dogrywkę, a nawet rzuty karne. Co brać pod uwagę, aby regularnie wygrywać na tym rodzaju zakładów bukmacherskich?

Między innymi jest to obecna forma ekipy, pozycja w tabeli, umiejętność gry na wyjazdach lub w meczach delegacyjnych. Warto również sprawdzać, czy wszyscy najważniejsi zawodnicy konkretnej drużyny są do dyspozycji trenera.

Ilość goli poniżej/powyżej

Nie brakuje osób, które grają także typy na over/under. O co tutaj dokładnie chodzi? Już wszystko wyjaśniamy. Mianowicie każdy gracz może obstawić, jak dużo bramek padnie w danym spotkaniu. Najpopularniejszą linią jest 2.5. Typujecie, że w spotkaniu na przykład pomiędzy Legią, a Wisłą padną tylko dwa gole? W takim razie trzeba zagrać under 2.5. Liczycie jednak na duże emocje i grad trafień? Spodziewacie się, że hit Lotto Ekstraklasy nie zawiedzie?

W takiej sytuacji możecie zagrać typ przeciwstawny, czyli over 2.5. Oczywiście, to nie jedyne możliwości. Legalnie działający bukmacherzy, którzy posiadają licencje na prowadzenie swojej działalności (otrzymane od Ministerstwa Finansów), oferują rozmaite linie. Chodzi o opcje 0.5, 1.5, 3.5 itd. Są też bukmacherzy, gdzie można grać typy bez połówek. Macie zamiar wytypować over 2.0? Co stanie się, jeśli padną trzy gole?

W takiej sytuacji wygrywacie pieniądze. Jeśli padnie tylko jedna bramka, to przegrywacie. Natomiast jeśli będą dwa gole, to wtedy otrzymujecie zwrot stawki na Wasze konto.

Handicapy

Często grane są także handicapy. Zazwyczaj takie zakłady dotyczą drużyn, które według typujących mają szanse na wysokie zwycięstwo ze swoimi rywalami. Niestety, kursy 1×2 na przykład na Manchester City, Liverpool, Real Madryt, Bayern Monachium, Barcelonę itp. są zazwyczaj niskie – uwzględniając pojedyncze ligowe spotkania.

Często po prostu nie opłaca się ich grać. Wtedy ludzie wybierają handicapy. Dzięki temu możecie wytypować, że konkretna drużyna wygra na przykład minimum trzema golami itp. Wtedy macie szansę zagrać albo 1 (-2.5) albo 1 (-2). Wyróżniamy bowiem handicapy azjatyckie, a także europejskie. Bez wątpienia to szansa na o wiele większe kursy i dużo bardziej okazałe ewentualne wygrane.

Jak poprawnie analizować mecze piłki nożnej?

Previous article

Jakie kursy wybierać z oferty?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.