Legalni bukmacherzy

Obstawianie skoków narciarskich

0

Sezon skoków narciarskich w pełni. Do końca wciąż pozostaje jednak dużo zawodów. Jeśli ktoś chce w tej chwili włączyć się do obstawiania zakładów sportowych na skoki narciarskie, to ma przed sobą jeszcze całe dwa miesiące pełne emocji. 

skoki obstawianie online
Czy obstawianie skoków narciarskich jest opłacalne?

Nie każdy interesuje się piłką nożną, a zima to idealny sposób, żeby poeksperymentować z obstawianiem nowych sportów. Warto zacząć od skoków narciarskich, gdyż można uznać, że jest to drugi polski sport narodowy. Jeszcze parę lat temu mieliśmy tylko Adama Małysza, teraz natomiast mamy całą kadrę znakomitych skoczków.

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki to obecnie czołówka światowych skoków narciarskich, a ich występy co tydzień gromadzą przed telewizorem miliony ludzi. Tymczasem nie musimy wcale tylko biernie uczestniczyć w zawodach. Wystarczy tylko obstawić zakłady i możemy poczuć emocje dorównujące tym, które odczuwają skoczkowie.

Skoki narciarskie zakłady 2019

Co prawda Turniej Czterech Skoczni jest już za nami, ale dalej pozostaje nam wiele interesujących zawodów. Zakłady na skoki narciarskie znajdziemy właściwie u każdego polskiego bukmachera. W trakcie zawodów Pucharu Świata zawsze możemy typować zwycięzcę konkursu. Kursy na poszczególnych zawodników są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jeśli obstawiamy na początku sezonu, kiedy większość zawodników posiada dość chwiejną formę i ciężko jest przewidzieć, kto wygra w danym konkursie. 

sts kod promocyjny za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli chcemy obstawiać zwycięzcę Pucharu Świata, to niestety może być już nieco za późno na trafienie na interesujące kursy. Sezon jest już w połowie, więc tabela jest już nieco ustabilizowana. Warto jednak śledzić najbliższe konkursy i zdecydować się zagrać przeciwko aktualnemu liderowi, gdyż obecnie skacze słabo i wydaje się nie mieć formy.

Jak obstawiać zakłady na skoki narciarskie?

Zazwyczaj mamy możliwość obstawiania nie tylko podium danego konkursu, ale także pojedynki zawodników. Polegają one na zdecydowaniu, który zawodnik z danej pary poradzi sobie lepiej. Pojedynki to znakomity pomysł na ogrywanie bukmachera, zwłaszcza w momencie, gdy dany skoczek znajdując się w czołówce klasyfikacji generalnej, nie radzi sobie ostatnio najlepiej, a jest zestawiony z nie za dobrym, ale równym zawodnikiem. 

Obstawianie skoków narciarskich nie należy do łatwych i nie można sugerować się kursami. Firmy bukmacherskie zazwyczaj wierzą w najlepszych i uznają, że gorsza passa musi się w końcu skończyć. Zazwyczaj lider klasyfikacji generalnej łączony jest z bardzo nieatrakcyjnym kursem, a jego przeciwnik z wysokim. Warto przemyśleć dany pojedynek i w razie czego go obstawić. Obstawiając skoki należy także sprawdzić jakiej wielkości jest dana skocznia.

Nie wszyscy czołowi zawodnicy lubią skakać na mamutach lub małych obiektach. Jeśli nie jesteśmy pewni na kogo postawić, warto poczekać do momentu na kilka godzin przed konkursem i sprawdzić prognozę pogody. Jeśli przewidywany jest silny wiatr lub opady deszczu lub śniegu, to na skoczni będą panowały zmienne warunki, które mogą sprawić wiele niespodzianek. Dodatkowo, podobnie jak w piłce nożnej, warto dawać większe szanse gospodarzom. Ryk tysięcy kibiców może zdziałać cuda.

Kto wygra Bundesligę w sezonie 2018/19?

Previous article

Wyniki na żywo na wagę złota

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.