Porady bukmacherskie

Ogromna wygrana u Fortuny – ile wynosi rekord wygranej?

0

Tak naprawdę rzadko kiedy któryś z bukmacherów chwali się wygraną ponad normę, jednakże Fortuna postanowiła to przekuć w reklamę, pokazując że u nich da się wygrać spore pieniądze. No ale ile wynosi rekord wygranej u legalnego bukmachera Fortuna?

Ogromna wygrana u Fortuny – ile wynosi rekord wygranej?

Wysoka wygrana u bukmachera Fortuna

Naturalnie rekordowe wygrane na zakładach bukmacherskich na ponad milion złotych, nie są obecnie niczym, co zdarza się raz na rok albo i rzadziej. Jednakże ostatni triumf gracza Fortuny potrafi pobudzić wyobraźnię nawet najstarszych graczy. Szczęśliwiec, o którym mowa, okazał się prawdziwym ekspertem od piłki nożnej. Dla tego gracza zagranie dziewięciu kuponów zakończyło się wygraną w wysokości 3.960.526,49 zł. Co ciekawe, wszystkie typy dotyczyły Ligi Europy.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Milioner w jeden wieczór?

Fortuna opublikowała na swoim profilu na Twitterze wszystkie kupony, które dały łącznie zarobić 3.960.526,49 zł. To rekordowa wygrana u tego bukmachera. Jak widać, w niektórych przypadkach wynik był na pograniczu niemal do samego końca. Nie chce nam się myśleć, co musiało dziać się w domu osoby, która w ciągu jednej chwili mogła zostać pozbawiona fortuny.

Wiele osób uważa, że Liga Europy to trudne rozgrywki do typowania. Jak się okazuje, niekoniecznie, biorąc pod uwagę, że ktoś potrafił tracić aż tak duże AKO na dziewięciu różnych kuponach! Każdy może sprawdzić się w obstawianiu. Legalny bukmacher Fortuna na start daje graczom ponad 1000 PLN w formie bonusu powitalnego! To nie wszystko, gdyż można obstawiać za darmo korzystając z darmowego zakładu, wystarczy wpisać podczas rejestracji specjalny kod promocyjny Fortuna, który podany jest poniżej.

Jak odebrać bonus od bukmachera Fortuna?

 • Wpisać kod promocyjnego BETONLINE

(Bonus do odebrania tylko na www.eFortuna.pl)

Bukmacher Fortuna – najczęściej zadawane pytania

 • Co to jest konto tymczasowe w Fortunie? Konto tymczasowe w Fortunie to rejestracja w kilkanaście sekund. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji. Mamy na to aż 28 dni, do tego czasu możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera, bonusów, promocji. Konto tymczasowe można założyć na stronie www.efortuna.pl
 • Co to jest Superoferta w Fortunie? Ta usługa to wybrane prze bukmachera Fortuna najciekawsze spotkania dnia, w których podniesione zostały kursy na faworyta. Codziennie w Superofercie znajduje się do kilkunastu spotkań, które można obstawić po większych kursach.
 • Co to jest Cash-Out i jak z niego korzystać? Opcja Cash-Out (wcześniejsze zamknięcie kuponu) to nowa usługa w Fortunie, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy wyłącznie kuponów AKO. Na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane wydarzenie.

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Nielegalne podmioty hazardowe a zakłady bukmacherskie

  Previous article

  Aplikacja mobilna STS

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.