Porady bukmacherskie

Piłka nożna a bukmacherka – poradnik

0

Obstawianie zakładów na piłkę nożną, to wbrew temu co nam się wydaje – nie jest ciężkim orzechem do zgryzienia. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziemy, dlatego też prezentujemy wam ten poradnik, jak obstawiać piłkę nożną u bukmachera!

Piłka nożna a bukmacherka – poradnik

Denerwowanie się nie przyniesie nam zamierzonego efektu

Opanowanie to cecha, która jest nieoceniona przy typowaniu zakładów sportowych. Niektórzy ludzie z natury – nie przejmują się niczym i po prostu na chłodno podchodzą do każdej sytuacji oraz problemów jakie tylko się pojawią w ich życiu. Jeśli chcemy obstawiać zakłady sportowe – to najlepiej jest właśnie posiadać tą cechę – albo przynajmniej ją w sobie wyćwiczyć, abyśmy zawsze byli przygotowani do postawienia odpowiedniego typu.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Poznaj najpopularniejsze rodzaje zakładów sportowych!

Aby obstawiać zakłady na piłkę nożną – musimy znać zasady gry. Tylko wtedy jesteśmy w stanie wygrywać z bukmacherem na odpowiednie sumy pieniędzy – dlatego też, jeśli chcemy zacząć obstawiać mecze piłki nożnej, to najlepiej zacząć od najpopularniejszych rodzajów zakładów bukmacherskich. Jeśli już o popularności mowa – to najpopularniejsze rodzaje zakładów bukmacherskich prezentują się następująco :

zakład 1×2 – czyli tak zwany zakład trzydrogowy. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też obstawianie zakładu trzydrogowego nie powinno nam sprawić wyjątkowych trudności.

Zakład do końca meczu –  bardziej ryzykowny rodzaj zakładu – jak sama nazwa mówi – obstawiamy wynik końcowy spotkania, polecamy ten zakład bardziej doświadczonym typerom.

Ilość kartek w meczu – kolejna ciekawa opcja zakładów sportowych. Istnieją bowiem spotkania, w których po pierwszym gwizdku jest wiadomo, że na murawie będzie ostra walka (Zidane Zidane – mistrz główki, Suarez – piłkarz wampir). W analizie meczu nie można pominąć sędziego, który będzie miał wpływ na wynik tego zakładu, jak w mało którym przypadku. Możemy wyróżnić kilka rodzajów sędziów – ale my podamy wam na razie tylko dwa. Są to tak zwani ,,nauczyciele”, którzy starają się na boisku edukować, pouczać piłkarzy, a dopiero w ostateczności karać graczy kartkami oraz tacy ,,kosy” – oni od początku temperują zapędy zawodników i karzą ich kartkami.

 –  Zakłady specjalne – Oprócz wyżej wymienionych – alternatywą do obstawiania sportu są również zakłady specjalne. Nie pojawiają się one zbyt często, ale  są one o tyle ciekawe, że jeśli mamy na jakiś czas dosyć sportu – to możemy je obstawiać, z racji tego że często dotyczą one popularnych wydarzeń społecznych, dajmy tu na przykład politykę.

Podsumowując – obstawianie piłki nożnej

Obstawianie piłki nożnej nie musi być trudne. Musimy jednakże posiadać odpowiednią wiedzę na temat piłki nożnej, znać zasady gry i dodatkowo jeszcze trzymać swoją głowę na karku.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jak nowy gracz powinien obstawiać zakłady bukmacherskie? – Poradnik

  Previous article

  Nielegalne podmioty hazardowe a zakłady bukmacherskie

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.