Promocje bukmacherskie

Polski bukmacher LV BET bonusy i promocje

0

Polski bukmacher LV BET to marka sama w sobie – wiedzą o tym zarówno nowi jak i zaawansowani gracze. W poniższym artykule opisujemy akcje promocyjne, które bukmacher LV BET przygotował dla stałych oraz początkujących zawodników. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

bukmacher lv bet bonusy
Polski bukmacher LV BET – Bonusy i promocje za darmo

Oferta dla stałych graczy u bukmachera LV BET

Wyróżnikiem bukmachera LV BET jest fakt, że organizuje on naprawdę szeroką gamę akcji promocyjnych. Żaden z polskich legalnych bukmacherów online nie ma w swojej ofercie tak dużej liczby promocji dedykowanych graczom. Mowa tutaj zarówno o promocjach stałych jak i tymczasowych. Stałe promocje organizowane przez bukmachera LV BET dla stałych graczy są następujące: 

  • Multikozak – jest to bonus, który można wygrać w wygranych zakładach kombi. Warunki tej akcji bonusowej są bardzo proste: bonus otrzymuje się za trafiony kupon, który posiada 4 zdarzenia. Najwyższa promocja wynosi 25% ekstra do wygranych wysłanych zakładów;
  • Bezpieczny kupon – promocja ta polega na tym, że bukmacher oddaje nam zwrot postawionych środków w sytuacji, gdy na kuponie znajduje się minimum 5 zdarzeń, a jedno z nich będzie niezgodne z prawdą.

Liczba promocji tymczasowych w LV BET jest naprawdę ogromna – są to zarówno bonusy na piłkę nożną, tenisa, siatkówkę, ligę NBA czy turnieje e-sportowe. Pod tym względem każdy z pewnością znajdzie coś, co go w LV BET zainteresuje. 

Oferta bukmachera LV BET dla nowych graczy 

Nowi gracze również nie mogą narzekać – bukmacher LV BET pamięta także i o nich. Jest to jedna z mocnych stron tej firmy. LV BET wie, jak zachęcić do zarejestrowania się u siebie naprawdę duże ilości użytkowników. W tym celu stworzył wyjątkową atrakcyjną ofertę bonusów od depozytu, które przyznaje nie tylko przy pierwszym, ale także przy drugim depozycie (do kwoty 1000 złotych).

bukmacher betclic bonus
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oprócz tego bukmacher LV BET ma także ofertę dedykowaną fanom piłki nożnej, która jest naprawdę bardzo wartościowa. U tego bukmachera warto się rejestrować z wykorzystaniem specjalnego kodu rejestracyjnego – dzięki niemu można uzyskać na start dodatkowy bonus bez depozytu, czyli tzw. freebet. Zachęcamy gorąco do rejestracji w serwisie internetowym bukmachera LV BET!

Bonusy od depozytów w LV BET

Warunki tej wyjątkowo ciekawej akcji promocyjnej są naprawdę bardzo proste. Przy zrealizowaniu pierwszej wpłaty na swoje konto bukmacherskie w LV BET, można uzyskać 100% od wpłaconych środków. Warunkiem jest jednak wpłacenie kwoty minimalnej, czyli 50 złotych. Dla przykładu: jeśli wpłacimy 500 złotych, to otrzymamy od LV BET kolejne 500 złotych całkiem za darmo do wykorzystania na zakłady. Jakie są warunki tej promocji? Postawione przez nas kupony za środki uzyskane z bonusu powinny posiadać minimum 3 zdarzenia, zaś ich łączny kurs powinien wynosić minimum 2,50, a na każdy mecz po minimum 1,25.

Drugi z bonusów można zgarnąć przy realizowaniu drugiego depozytu. W tym przypadku depozyt również musi wynosić minimum 50 złotych. Różnica jednak polega na tym że przy drugim depozycie bonus wynosi 50%, zatem gdy wpłacimy 500 złotych depozytu, to od LV BET otrzymamy 250 złotych ekstra. Warunki dotyczące realizacji kuponu są takie same jak w przypadku pierwszego bonusu.

Łączy nas pasja – portal bukmachera LV BET

Jeśli opisujemy działalność bukmachera, to musimy również wspomnieć o portalu pod nazwą Łączy nas pasja – jest to wyjątkowy serwis informacyjny, który sponsoruje LV BET.  Jest to strona o profilu eksperckim, na którym zapowiedzi oraz typy prezentują eksperci ze świata sportu. Do stałych felietonistów zespołu „Łączy nas pasja” należą Krzysztof Ignaczak oraz Łukasz Stanowski.

Pierwszy z nich jest bardzo znanym ekspertem od siatkówki, który występował w polskiej reprezentacji. Wszyscy eksperci prowadzą tam swoje indywidualne blogi, które aktualizują dość często. Jesteśmy ciekawi, jak ta strona będzie się dalej rozwijała. Trzymamy kciuki za twórców, by odniosła duży sukces wśród internautów. Każda inicjatywa mająca na celu promowanie sportu jest bardzo wartościowa.

Polskie zakłady bukmacherskie PZbuk

Previous article

Dlaczego aplikacje bukmacherskie są tak popularne?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.