Legalni bukmacherzy

Polskie zakłady bukmacherskie PZbuk

0

PZBuk to nowy gracz na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Licencję od Ministerstwa Finansów uprawniającą do prowadzenia legalnej działalności za pośrednictwem internetu oraz obsługiwania zakładów wzajemnych otrzymał w połowie 2018 roku. W poniższym artykule rozkładamy na czynniki pierwsze jego ofertę. Czy może ona równać się z propozycjami najpotężniejszych bukmacherów?

pzbuk polski bukmacher online
Polski bukmacher internetowy PZbuk

Kod promocyjny w PZbuk

Nie każdy nowy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych umożliwia swoim użytkownikom rejestrację przy użyciu kodu rejestracyjnego. Na szczęście, legalny bukmacher PZBuk prowadzi w tym zakresie odpowiednią politykę, ponieważ dość szybko umożliwił zakładanie kont bukmacherskich z użyciem kodów rejestracyjnych. Co zatem daje rejestracja w PZBuk z kodem rejestracyjnym? Otrzymamy za to 20000 punktów gracza, które można potem zamienić na bonus bez depozytu.

Bonus ten ma wartość 10 złotych. Aby wpisać kod promocyjny, należy podążać za następującą instrukcją. W formularzy VIP szukamy okienka z napisem kod bonusowy. Tam należy go oczywiście wpisać. Dzięki rejestracji w PZBuk z kodem bonusowym mamy znacznie lepszą ofertę od bukmachera na powitanie – będzie to zatem 50-złotowy darmowy zakład a także freebet od depozytu, który będzie miał wysokość 10 złotych. Zapraszamy serdecznie do rejestracji w PZBuk z użyciem kodu rejestracyjnego – to naprawdę się opłaca!

Promocje dla nowych graczy w PZBuk

W tej chwili najpotężniejsi bukmacherzy jak STS czy Betclic mają znacznie lepsze promocje aniżeli PZBuk. Ilość promocji tego buka stoi w porównaniu z nimi na naprawdę niskim poziomie. Sprawdźmy jednak, z jakich ofert mogą korzystać nowi gracze.

sts kod promocyjny za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy zakład 50 złotych – jedyna akcja na powitanie graczy w PZBuk

Jedyna akcja promocyjna dedykowana nowym użytkownikom bukmachera PZBuk to Darmowy zakład 50 złotych. By móc z niej skorzystać, należy spełnić bardzo proste warunki. Gramy więc zakład za minimum 50 złotych. Ważne – kurs minimalny musi wynosić 2,0. Jeśli spełnimy te dwa bardzo proste do zrealizowania warunki, otrzymamy w zakładce pod nazwą „Darmowy zakład” możliwość obstawienia zakładu wielokrotnego. Jego wartość również będzie wynosiła 50 złotych. Identyczne będą również warunki co do kursu minimalnego, czyli 2,0. 

Warto także wiedzieć, że tym darmowym bonusem nie trzeba dodatkowo obracać. Należy jednak mieć na uwadze, że znakomita większość polskich legalnych bukmacherów online posiada w swojej ofercie znacznie lepsze propozycje dla nowo zarejestrowanych graczy. Mowa tutaj chociażby o bonusach w wysokości 100% od wpłaty. Jeśli mielibyśmy jednak oceniać darmowy zakład, to PZBuk ma w tym zakresie najlepszą ofertę na całym rynku polskich zakładów wzajemnych. Za to na pewno należy mu się duży plus.

Czy PZBuk często organizuje promocje tymczasowe?

Mocno zawiodą się wszyscy gracze, którzy są fani promocji tymczasowych, lepsze promocje znajdą na pewno w Betclic i STS. Bukmacher PZBuk niezwykle rzadko organizuje tego typu akcje – w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zorganizował tylko jedną promocję tego typu. Były to wówczas darmowe zakłady na Australian Open. Jeśli porównalibyśmy ofertę PZBuk z propozycjami bukmachera Totalbet, to ten pierwszy wypada na tym tle bardzo słabo. Wielu bukmacherów organizuje promocje tymczasowe nawet kilka razy w miesiącu. To z pewnością sprawia, że zyskują oni duże zainteresowanie wśród graczy. Z tego względu PZBuk powinien wziąć z nich przykład i również wprowadzić szereg interesujących akcji promocyjnych, które znajdą uznanie wśród szerokiego grona graczy.

Na szczęście w PZBuk jest możliwość wzięcia udziału w jednej akcji stałej – jest to promocja pod nazwą Kombodoładowanie. Zasady Kombodoładowania są bardzo proste. Dotyczy ona zakładów akumulowanych popularnie nazywanych akumulatorami. Promocją objęte są wybrane mecze piłki nożnej. Dzięki tej promocji można powiększyć wartość swojego kuponu o 1 lub nawet 15% w zależności od tego, ile rozgrywek obstawiliśmy na jednym kuponie. Warto korzystać z tej promocji.

Zakłady bukmacherskie STS

Previous article

Polski bukmacher LV BET bonusy i promocje

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.