Legalni bukmacherzyPorady bukmacherskie

Rejestracja konta w firmach bukmacherskich – czy to jest trudne?

0
Rejestracja konta w firmach bukmacherskich – czy jest to trudne?

Warto wiedzieć, że możesz grać (w legalnych firmach bukmacherskich) nie tylko stacjonarnie. Oczywiście, punkty naziemne cieszą się pewnym zainteresowaniem (szczególnie wśród osób starszych). Coraz więcej ludzi woli jednak obstawiać przez sieć. Jest to bowiem znacznie szybsze i zarazem bardziej komfortowe… Obawiasz się, że założenie konta online jest skomplikowane i czasochłonne? Jak to dokładnie wygląda w praktyce?

Jakie dane trzeba podać w czasie rejestracji?

Wybrałeś już profesjonalny podmiot? Taki, który jest legalny i oferuje swoje usługi zgodnie z przepisami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej? Statystyki sugerują, że bardzo dużo osób decyduje się na Fortunę. Ta firma bukmacherska jest legalna. Co do tego nie trzeba mieć wątpliwości. Poza tym możliwa jest rejestracja z bonusem w eFortuna. Dzięki temu masz okazję zainkasować świetne bonusy. Ale po kolei. Najpierw wejdź na https://account.efortuna.pl/register-step-1?clienttype=sportsbook. Aby założyć konto, musisz podać kilka danych na swój temat. Nie ma się tutaj jednak czego obawiać. W końcu są to normalne, standardowe procedury. A firma bukmacherska Fortuna słynie z tego, że potem te informacje są bardzo szczelnie przechowywane. Jakie dane należy podać? Chodzi m.in. o imię, nazwisko, adres zamieszkania, czy wiek itd. Pamiętaj, by wpisać odpowiedni kod promocyjny. Dzięki temu otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych. A te oczka mogą być w późniejszym okresie swobodnie przez Ciebie wymienione na zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Ile to wszystko trwa w praktyce?

Nie wiesz, ile czasu poświęcić, by założyć konto bukmacherskie online w Fortunie? Na szczęście nie jest to procedura czasochłonna. Warto jednak wszystko wypełniać na spokojnie. Nigdzie się generalnie nie spiesz. Realizuj kolejne polecenia dokładnie i bez pośpiechu. Warto zatem zdecydować się na zakładanie konta, jeśli masz na to odpowiednio dużo czasu. Po to, by rejestracja była precyzyjna. Wówczas weryfikacja tożsamości przejdzie błyskawicznie. Tak samo, jak zlecenie dotyczące pierwszej wypłaty itp. Ogólnie cała procedura trwa kilkanaście, może kilkadziesiąt minut. Co ważne, później możesz otrzymać nie tylko wyżej opisany bonus. Do Twojej dyspozycji jest także główna promocja. Aby z niej zaś skorzystać w praktyce, musisz wpłacić pieniądze. Potem możesz obstawiać typy bukmacherskie na swoim premierowym kuponie. Jeśli Ci się nie uda, to nie ma powodów do paniki. Wszak firma bukmacherska Fortuna zapewnia zwrot stawki. Do poziomu 600 PLN za ten przegrany kupon. A przy drugim depozycie możesz zainkasować nawet 2100 PLN bonusu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak obstawić premierowy kupon? Nie ma tutaj nic trudnego!

Uważasz, że poradzisz sobie z wykonaniem rejestracji? Większy problem będziesz miał z postawieniem pierwszego kuponu? Tutaj także nie ma nic skomplikowanego! Aby zagrać, trzeba wybrać typ i dodać go do kuponu poprzez kliknięcie. Następnie musisz wpisać stawkę. Najlepiej zagrać za około dwa procent z budżetu. Na koniec musisz już tylko zatwierdzić dany kupon.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Dlaczego analiza bukmacherska jest tak ważnym elementem skutecznego typowania?

  Previous article

  Czy na typowaniu freak fightów można zgarnąć duże pieniądze?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.