Porady bukmacherskie

Top 5 porad odnośnie bukmacherki – Numer 2 cię zaskoczy!

0

Okej, dobra, żarty na bok. Nie ma co śmieszkować, chociaż według nas te porady są bardzo przydatne dla tych osób, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o zakładach bukmacherskich. Dlatego też, nie przedłużając – dziś przedstawiamy wam najlepsze porady odnośnie zakładów bukmacherskich!

Top 5 porad odnośnie bukmacherki – Numer 2 cię zaskoczy!

IZawsze planuj to co chcesz typować

Czasami nawet mimo astronomicznych ilości szczęścia przy typowaniu zakładów bukmacherskich możemy nic nie wygrać, a nawet stracić. Jednakże nikt nie lubi tracić pieniędzy, zamiast je wygrywać, prawda? Dlatego też posiadanie planu jest tutaj niezwykle ważne, w przeciwnym wypadku nasze wygrane będą minimalne w stosunku do tego ile wygramy. Dlatego też, najlepiej jest sobie zaplanować kilka typów na przód, w tej samej kategorii sportowej, tego samego rodzaju. ,,Zara zaraz – ja nawet nie wiem czy ja chcę obstawiać tyle zakładów” – a więc musimy przejść tu do porady numer 2.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

II Pamiętaj że jest to hobby tylko dla zdecydowanych ludzi

Zabrzmi to raczej ostro, ale taka jest prawda. Jeśli jesteś osobą niezdecydowaną – poszukaj sobie lepiej innego hobby. Jeśli w grę wchodzą pieniądze, to musisz pamiętać o tym, że nie będzie to ani piękne, ani finezyjne, ani też nikt nikomu nie będzie dawał tutaj ,,forów”. Brutalne – ale prawdziwe. Dlatego jeśli też planujesz obstawiać okazyjnie – zwróć swoją uwagę w stronę zakładów specjalnych.

III – Zakłady specjalne w bukmacherce

Zakłady specjalne w bukmacherce to temat znany niewielu, z racji tego że występują one okazyjnie – i zazwyczaj nie są one ukierunkowane na sport, lecz prawie zawsze na wydarzenia związane z polityką (wybory na 45 prezydenta stanów zjednoczonych są tutaj świetnym przykładem) bądź też nawet i religią (wybór nowego papieża) bądź innymi wydarzeniami socjalnymi (mars 2020) dlatego też jest to dobry wybór dla osób które nie do końca potrafią się zdecydować, lub też nie lubią po prostu oglądać i obstawiać sportu.

IV – Pamiętaj, żeby sprawdzać aktualne promocje bukmacherskie

W Polsce z racji wejścia w życie nowelizacji ustawy o grach losowych w 2017 roku można korzystać tylko z usług legalnych bukmacherów. Zapewne wielu z was ma to totalnie gdzieś, czy dany bukmacher jest legalny czy też nie, jednakże nie jest to dobry pomysł, z racji tego że jeśli będziemy ,,niegrzeczni” – możemy to przypłacić sporą karą. Nie mówiąc już o tym, że wybór optymalnego dla nas bukmachera jest kluczowy, z racji tego że musimy pamiętać o tym, że każdy z nich oferuje inne bonusy na start – przez co jeśli wybierzemy nie tego bukmachera co trzeba, mogą nas ominąć takie rzeczy jak freebet bukmacherski – czyli po prostu obstawianie danego wydarzenia dosłownie za pieniądze bukmachera.

V – Bukmacherka powinna zostać na zawsze w rejonach zabawy

Uzależnienie od czegoś to straszna rzecz. Nie jesteśmy w stanie sami siebie kontrolować, nasz rozum automatycznie nami steruje, aby osiągnąć pewną przyjemność. Niektórzy uzależniają się od alkoholu, inni od papierosów, ale są również i przypadki uzależnienia od gier losowych, a jest to o tyle niebezpieczne, że w tak naprawdę jeśli w jednym momencie postawimy ,,za dużo” – to możemy stracić wszystko. A przecież nie na tym polega zabawa, żeby stracić dach nad głową, nieprawdaż? Dlatego też, pamiętaj – graj odpowiedzialnie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Mariusz
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.

  Jak zacząć typować zakłady online

  Previous article

  Dlaczego nie warto typować zakładów bukmacherskich u nielegalnych bukmacherów?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Comments are closed.