Porady bukmacherskie

Wyniki na żywo na wagę złota

0

Kilkadziesiąt lat temu wyniki na żywo nie były nawet w snach ludzi, aby znać wynik wydarzenia sportowego trzeba było na nim być. W innym wypadku konieczne było oczekiwanie na najbliższe wydanie dziennych gazet, które jednak z reguły odnotowywały jedynie najważniejsze imprezy. Stopniowo wchodził również przekaz radiowy, ale on dotyczył tylko niewielkiego ułamka rozgrywek.

gdzie wyniki na żywo
Livesports to najlepsze wyniki na żywo?

Wyniki na żywo niezwykle ważne

Następnie telewizja, pozwoliła wreszcie na bieżąco śledzić, wybrane zawody, nie będąc ich świadkiem na żywo. Inną możliwością poznania ostatecznego rozstrzygnięcia – szczególnie lokalnie, w mniej popularnych ligach i zmaganiach – był telefon do siedziby danego klubu czy lokalnej gazety codziennej. Oczywiście jeszcze do niedawna, transmisje telewizyjne i radiowe dotyczyły tylko najważniejszych meczów i turniejów, a więc zdobycie wiedzy o ich podsumowaniu, a tym bardziej bieżącym rezultacie, nastręczało często multum trudności.

Sytuacja zaczęła zmieniać się na lepsze w latach dziewięćdziesiątych. Początek telewizyjnych sieci kablowych sprawił, że pojawił się dostęp do niektórych zagranicznych kanałów, dzięki temu zakres sportowych potyczek możliwych do śledzenia, wyraźnie powiększył się. Ten okres to także początek telegazety, a więc prekursora jeśli chodzi o wyniki na żywo. Ilość rezultatów na żywo w telegazecie była mocno ograniczona.

sts kod promocyjny za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo samo śledzenie ich powodowało trudności, często trzeba było czekać na rotację wielu podstron, aby zobaczyć interesujące nas spotkanie sportowe. Mimo to z pewnością setki tysięcy graczy – szczególnie tych mających kupony bukmacherskie „w trakcie” – z zapartym tchem śledziło zmieniające się informacje na telewizorze.

Gdzie najlepsze wyniki na żywo w internecie?

Popularyzacja Internetu okazała się kolejnym przełomem w tej dziedzinie. Powstało wiele stron, których głównym zadaniem jest aktualizowanie na bieżąco najważniejszych momentów, w setkach pojedynków toczących się na całym świecie w danym momencie.

Nie chodzi tylko o strzelone bramki czy zdobyte punkty ale też o żółte kartki, kary i napomnienia, czasy zażądane przez trenerów, główne statystyki czy ilość kibiców na trybunach. Do najbardziej popularnych stron, na których są wyniki na żywo to Flshascore i Livesports. Ogromną ich popularność wykorzystały też firmy bukmacherskie – często można na tych stronach zobaczyć też kursy z wielu różnych bukmacherów – zarówno te na żywo jak i przedmeczowe.

Podmioty przyjmujące zakłady bukmacherskie, również mają znaczny udział w tej branży. Umożliwiają obstawianie, a nawet oglądanie setek rywalizacji w każdej sekundzie dnia i nocy. Często są to zdarzenia bardzo egzotyczne – niedostępne w żadnej telewizji. Jest to więc unikalna możliwość śledzenia niektórych rozgrywek.

Rynek wyników na żywo powinien nadal się rozwijać, gdyż jest na to niesłabnący popyt. Dzięki temu liczne grono reklamodawców – w których przeważają firmy bukmacherskie – może pozyskiwać nowych klientów, a co za tym idzie rozwijać działalność. Grono odbiorców prawdopodobnie będzie się systematycznie powiększać, choć dynamika tego wzrostu może być słabsza niż jeszcze kilkanaście lat temu.

Obstawianie skoków narciarskich

Previous article

Betclic Polska legalny bukmacher internetowy

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.