Legalni bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie STS

0

Zakłady bukmacherskie STS to jeden z najlepiej rozwiniętych i prosperujących legalnych bukmacherów w Polsce, oferujących zawieranie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet za pomocą serwisu www lub aplikacji mobilnej. W ofercie bukmachera STS znajdują się wydarzenia z wielu dziedzin, m.in. sportowe, polityczne, kulturalne lub społeczne. Na rosnącą popularność zakładów bukmacherskich STS wpływa dynamicznie dostosowywana polityka biznesowa oraz strategia marketingowa do potrzeb graczy, oraz wymogów branży bukmacherskiej, ukierunkowane na urozmaicanie oferty kursowej, promocji i bonusów.

sts bukmacher online
Zakłady bukmacherskie STS – oferta, darmowe bonusy

Oferta bukmachera STS

Bukmacher STS jako czołowy polski zakład bukmacherski oferuje bogatą ofertę zawierania zakładów wzajemnych na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, tj. piłka nożna, hokej, tenis, koszykówka lub siatkówka. Gracze mają do wyboru również mniej popularne konkurencje sportowe, m.in. wyścigi psów, curling czy szachy. Oferta bukmachera STS ukierunkowana jest na klientów zdalnych i stacjonarnych.

Gracze mogą korzystać z ponad 420 punktów stacjonarnych, które są stale wspierane nowymi technologiami oraz funkcjonalnościami (m.in. możliwość stacjonarnej gry na żywo oraz oglądania transmisji z wydarzeń sportowych). Ponadto gracze online mogą korzystać z  oferty internetowej, która umieszczona jest na stabilnym serwerze gwarantującym sprawne i komfortowe zawieranie kuponów. Strona internetowa podlega ciągłej modyfikacji mającej na celu usprawnienie jej obsługi przez użytkowników, co pozytywnie wpływa na intuicyjne i bezproblemowe korzystanie z oferty bukmachera.

sts kod promocyjny za darmo
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Klienci mają do dyspozycji tradycyjne zakłady bukmacherskie, dział gry na żywo oraz sporty wirtualne i e-sporty cieszące się coraz większą popularnością wśród graczy internetowych. Płatności bukmachera STS stanowią funkcjonalną propozycję wpływającą na komfortowe wpłacanie i wypłacanie środków pieniężnych. Nie różnią się od innych bukmacherów jak Fortuna czy Betclic.

Do dyspozycji graczy udostępniono tradycyjne płatności tj. karty kredytowe, Dotpay, PayU oraz coraz bardziej popularne portfele internetowe typu Neteller czy Skrill. Limit wpłaty na konto gracza wynosi od 1 do 10 PLN. Środki pieniężne mogą zostać wpłacone bez prowizji poprzez płatności elektroniczne lub stacjonarne punkty obsługowe. Wypłaty na konto bankowe gracza realizowane są natychmiast po otrzymaniu zlecenia o wypłacie. 

Promocje i bonusy bukmachera STS

W celu urozmaicenia zawierania zakładów wzajemnych bukmacher STS wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje urozmaicone promocje bukmacherskie i darmowe bonusy. Do najpopularniejszych ofert promocyjnych bukmachera STS zaliczają się m.in.:

  • Bonus Powitalny – 1000 zł na start to jeden z bardziej konkurencyjnych bonusów wśród ofert innych zakładów bukmacherskich, w ramach którego można otrzymać 100% do 500 PLN. Bonus powitalny wymaga trzykrotnego obrotu za minimalny kurs wynoszący 1.91.
  • Polubisz Poniedziałek – to promowanie 1000 najbardziej aktywnych graczy, którzy mogą uzyskać nagrody od 20 do 100 PLN.
  • Wirtualny Tydzień – polega na zwrocie połowy zainwestowanej stawki w trzy pierwsze kupony na sporty wirtualne w danym tygodniu. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 30 PLN w tygodniu.
  • Zaproś Kumpla – bonus w kwocie 50 PLN za zaproszenie nowego gracza, który zarejestruje się i wpłaci środki pieniężne. Bonus wypłacany jest obu graczom.

Bukmacher STS poza stałymi bonusami oferuje cykliczne promocje tj. Hity Dnia, Zakłady Bezpieczne lub Maxikombi. Do dyspozycji graczy dostępna jest dodatkowo funkcjonalność Cash Out, umożliwiająca wypłacenie środków w każdym momencie trwania wydarzenia w sytuacji, gdy bieżący rezultat jest trafny.

Betclic Polska legalny bukmacher internetowy

Previous article

Polskie zakłady bukmacherskie PZbuk

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.