Porady bukmacherskie

Zakłady długoterminowe – czy warto grać?

0

Rzeczywistość jest taka, że na zakładach bukmacherskich istotnie można zarabiać. Szczególnie, że bukmacherzy oferują różne wydarzenia, które mogą być typowane. Popularnością nie cieszą się tylko aktualne typy dotyczące konkretnego dnia, tygodnia itp. Sporo osób gra także zakłady długoterminowe. Czy jest to dobra decyzja? Kto najczęściej wybiera taki wariant? Warto również dowiedzieć się, jakie minusy mają zakłady długoterminowe.

Zakłady długoterminowe
Zakłady długoterminowe są dochodową wersją bukmacherki?

Bardziej atrakcyjne kursy w zakładach długoterminowych

Jakie są przykłady zakładów długoterminowych? Można na przykład zagrać już przed sezonem, że FC Barcelona będzie mistrzem Hiszpanii, a Manchester City najlepszą drużyną w Premier League itd. Wiele osób zauważa, że przed rozgrywkami można liczyć na relatywnie lepsze kursy bukmacherskie na faworytów.

FC Barcelona zawsze przede wszystkim rywalizuje z Realem Madryt. Teraz kursy na Dumę Katalonii są o wiele niższe niż na przykład w sierpniu, we wrześniu. Jest to spowodowane tym, że gracze tego klubu po prostu wypracowali sobie już kilka oczek przewagi nad rywalami z Madrytu (Realem oraz Atletico). Królewscy mieli fatalny początek sezonu. Ich szanse na tytuł są teraz praktycznie tylko matematyczne. W tym momencie granie na mistrzostwo Hiszpanii, jeśli chodzi o Barcelonę, jest bardzo mało opłacalne.

bonus sts bez depozytu
Polska firma bukmacherska STS – 29 PLN za darmo

O wiele inaczej było natomiast przed sezonem lub na samym początku rozgrywek. Dużo osób traktuje zatem zakłady długoterminowe jako lokatę, która może przynieść o wiele większe zyski niż standardowe produkty bankowe. Nie ma oczywiście 100% pewności, że takie zakłady wejdą. Przykładowo Manchester City był głównym faworytem do mistrzostwa Anglii, a teraz The Citizens mają kilka punktów straty do Liverpoolu. W wielu przypadkach można jednak liczyć na o wiele wyższe kursy (na faworytów) niż na przestrzeni całego sezonu.

Dla kogo zakłady długoterminowe?

Kto najczęściej gra zakłady długoterminowe? To na pewno dobra opcja dla osób, które mają stosunkowo mało czasu w trakcie sezonu na systematyczną, dogłębną analizę każdego kolejnego spotkania. Takie zakłady to forma długoterminowej lokaty, która może być zawarta nawet na kilkanaście miesięcy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Osoby, które grają na bieżąco raczej nie inwestują gotówki w ten sposób. Środki są bowiem zamrożone na długi okres. Jeśli ktoś ma dużo czasu na skrupulatne analizowanie, to sumarycznie może zarobić więcej pieniędzy – po podsumowaniu każdego kolejnego tygodnia danego sezonu.

„Ja od lat obstawiam zakłady długoterminowe i zakłady systemowe, gdyż jest to najlepsza forma do szybszego wzbogacenia się. Na forum bukmacherskim BetOnline najlepsi gracze obstawiają właśnie w ten sposób, dzięki temu mają świetną skuteczność.” – typer z itypy.pl

Są jednak ludzie, którzy wolą inwestować długofalowo. Są na przykład pewni, że drużyna X w lidze Y na pewno zdobędzie mistrzostwo. Interesują Wam zakłady długoterminowe? W takiej sytuacji dobrze jest jednak postawić spore sumy. Wtedy można liczyć na atrakcyjne zyski, które w ujęciu całorocznym będą satysfakcjonujące.

Jakie są minusy zakładów długoterminowych?

Jest to na przykład konieczność zamrożenia gotówki na stosunkowo długi okres. Poza tym trzeba liczyć się z taką sytuacją, że w trakcie sezonu kilku kluczowych zawodników danej drużyny odniesie kontuzje itp. Mogą też na przykład zmienić klub – w trakcie zimowego okienka transferowego.

To spowoduje, że potencjał konkretnego klubu będzie o wiele mniejszy niż na początku sezonu. Z jednej strony można liczyć na większe kursy, aczkolwiek zakłady długoterminowe są też ryzykowne pod wieloma względami.

Gra u bukmachera online – czy warto?

Previous article

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.